مسؤولان روابط عمومی اقدامات انجام‌شده در نهاد و اداره خود را به‌صورت جدی پیگیری کنند و به مردم اطلاع دهند تا مردم از عملکرد و اقدامات انجام‌شده ادارات بی‌اطلاع نباشند.

فرماندار قرچک گفت: مسؤولان روابط عمومی اقدامات انجام‌شده در نهاد و اداره خود را به‌صورت جدی پیگیری کنند و به مردم اطلاع دهند تا مردم از عملکرد و اقدامات انجام‌شده ادارات بی‌اطلاع نباشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، مسعود مرسل پور ظهر امروز در اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های این شهرستان در سال ۹۷ که با‌حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران در محل فرمانداری قرچک برگزار شد، اظهار داشت: فعال‌بودن روابط عمومی در استانداری تهران و اقداماتی که صورت می‌گیرد به‌نحو احسن انجام‌شده و این اقدام روابط عمومی در استانداری قابل‌تحسین است.

وی بیان کرد: روابط عمومی پل ارتباطی و نیازی مردم و مسئولان در یک‌نهاد و اداره است که منعکس‌کننده ارائه خدمات نهاد و اداره به مردم را بر‌عهده دارد.

مرسل‌پور افزود: اگر روابط عمومی در انعکاس اقدامات نهاد خود به‌درستی عمل کند و کارهایی را که در اداره و نهاد خود صورت می‌گیرد، نشر دهد مردم از اقدامات آن‌ها آگاه می‌شوند.

*صداوسیما به‌جای ایجاد اتحاد و همدلی، یاس و ناامیدی را در جامعه گسترش می‌دهد

وی تصریح کرد: در‌حال حاضر صداوسیما در بحث اقدامات دولت به‌جای ایجاد اتحاد و همدلی، یأس و ناامیدی را در جامعه گسترش می‌دهد و منویات مقام معظم رهبری را که در‌خصوص آینده روشن کشور، نادیده گرفته است.

فرماندار قرچک اظهار داشت: در‌حال حاضر در این شهرستان اقدامات بعضی از ادارات و نهادها به‌درستی به بیرون انتشار پیدا نمی‌کند و این ضعف روابط عمومی آن مجموعه است.

وی اذعان کرد: شهرستان قرچک در همه حوزه‌ها و به‌خصوص حوزه خدمات اجتماعی و فرهنگی اقدامات مناسب و خوبی صورت گرفته است و باید این اقدامات را به شهروندان اطلاع‌رسانی کرد.

*خدمات رفاهی در کشور بسیار خوب است

رئیس شورای هماهنگ روابط عمومی‌های شهرستان قرچک تأکید کرد: مسؤولان روابط عمومی اقدامات انجام‌شده در نهاد و اداره خود را به‌صورت جدی پیگیری کنند و به مردم اطلاع دهند تا مردم از عملکرد و اقداماتی انجام‌شده ادارات بی‌اطلاع نباشند.

وی در پایان متذکر شد: خدمات رفاهی در کشور بنابر فرمایش‌ مسؤولان بسیار خوب است، اما درخصوص خدمات رفاهی مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران اطلاع‌رسانی نمی‌شود، جا دارد روابط عمومی‌ها و خبرنگاران خدمات ادارات و نهادها را به مردم ارائه و گزارش دهند.

بر این اساس، روابط عمومی بخشداری مرکزی در بخش اطلاع‌رسانی اخبار و رویداد روستاها، روابط عمومی شهرداری در بخش تبلیغات و امور فرهنگی، روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران، روابط عمومی اتاق اصناف در بخش اطلاع‌رسانی در فضای مجازی، روابط عمومی آموزش‌وپرورش در بخش تبیین رعایت حقوق شهروندی، روابط عمومی آب و فاضلاب در بخش تعامل با ادارات و ارگان‌ها و معاون اجتماعی نیروی انتظامی در بخش اطلاع‌رسانی اخبار و رویداد اجتماعی توانستند عناوین برتر روابط عمومی شهرستان قرچک را کسب کنند.

جامعه روابط عمومی