در آئین گرامیداشت هفته روابط عمومی، سارا میرزایی بعنوان مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تقدیر و از سوی استاندار هرمزگان لوح تقدیر و لوح زرین روابط عمومی برتر را دریافت کرد.

در آئین گرامیداشت هفته روابط عمومی،"سارا میرزایی" بعنوان مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تقدیر و از سوی استاندار هرمزگان لوح تقدیر و لوح زرین روابط عمومی برتر را دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان

در متن این لوح تقدیر آمده است:

اطلاع یابی، اطلاع رسانی و طرح دیدگاههای مختلف مرهون تلاشهای ارزشمند کارگزارانی است که با تدبیر و امید و روشنگری جامعه نقش آفرینی می کنند.

در ادامه آمده است: ضمن تبریک بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات، کسب عنوان روابط عمومی برتر را خدمت جنابعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و امید است با استعانت از الطاف الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

همچنین به مناسبت هفته روابط عمومی، رئیس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز از مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان تقدیر شد.

جامعه روابط عمومی