روابط عمومی بعنوان ویترین و پیشانی ارتباطی بین سازمان با مردم و مسئولین از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است .

روابط عمومی پیشانی ارتباطی سازمان با مردم و مسئولین است

روابط عمومی بعنوان ویترین و پیشانی ارتباطی بین سازمان با مردم و مسئولین از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است .

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، مریم بخشی بمناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات از مسئول و کارشناسان واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد و گفت : روابط عمومی در تمامی رویدادها و اتفاقات سازمان وظیفه سنگین و خطیر اطلاع رسانی به مردم و مسئولین را با امکانات متفاوت و گاهاً محدود بر عهده دارد .
وی افزود : روابط عمومی بعنوان ویترین و پیشانی ارتباطی بین سازمان با مردم و مسئولین از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و ما سعی می کنیم در جهت توسعه و رشد روابط عمومی و در مجموع سازمان گام های خوبی برداریم .
هاشم اسماعیلی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل نیز گفت : روابط عمومی اداره کل در تمامی همایشها و مراسمات این حوزه پیشگام و موثر ظاهر شد و خصوصاً از عملکرد آنها در جشنواره انتخاب کارآفرینان جوان کشور تقدیر و تشکر می کنم .
سعید علیپور مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان هم گفت : تمام تلاش خودم و همکارانم در این واحد ایجاد ارتباط دوسویه بین مسئولین دستگاه با مردم و مدیران دیگر و همچنین با کارکنان است و در این راه فراتر از امکانات و انتظارات کار و تلاش کردیم .

جامعه روابط عمومی