به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و در راستای تجلیل از زحمات فعالان این عرصه، طی مراسمی از مسئولان روابط عمومی آبفار خراسان رضوی تقدیر شد.

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و در راستای تجلیل از زحمات فعالان این عرصه، طی مراسمی از مسئولان روابط عمومی آبفار خراسان رضوی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی ستاد استان با توجه به اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بیان داشت: دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی ها به عنوان مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی که با به کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان را فراهم می نمایند، نقشی انکارناپذیر است.

سید رضا موسوی افزود: استفاده ی بهینه از منابع و ابزارهای اطلاع رسانی در چنین فضایی شرط اولیه ی موفقیت است. بدون شک توفیق یا عدم توفیق مدیران اجرایی در گرو مشارکت و همکاری منابع انسانی و عملکرد شایسته ی تلاشگران روابط عمومی سازمان به عنوان حلقه های اطلاع رسانی می باشد.

وی گفت: برای ارتقاء جایگاه روابط عمومی، ما باید سعی کنیم تجربه خودمان را بالا ببریم، باید به فکر ایجاد تغییر و تحول در کار خودمان باشیم و برای هر مسئله ای راهی پیدا کنیم و به عنوان نیروهای روابط عمومی استعداد روابط عمومی بودن را داشته باشیم و بعد با آموزش به تقویت استعدادهای خودمان بپردازیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات مسئولان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی تجلیل شد.

جامعه روابط عمومی