با حضور فرماندار شهرستان شهریار در همایش روز روابط عمومی و ارتباطات از مدیران برتر روابط عمومی شهرستان شهریار تجلیل شد.

با حضور فرماندار شهرستان شهریار در همایش روز روابط عمومی و ارتباطات از مدیران برتر روابط عمومی شهرستان شهریار تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ همایش گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات و تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی شهرستان شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار ، اسماعیل صادق زاده مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی فرمانداری و مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاه های شهرستان شهریار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

بنابر این گزارش در این مراسم از آقایان سعید یعقوبلو مدیر روابط عمومی شهرداری وحیدیه، علی کمره ای مدیر روابط عمومی شهرداری شهریار و اصلان شفیع زاده مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی شهرستان شهریار و خانم مهناز طاهری مدیر روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان شهریار به عنوان مدیران برتر روابط عمومی شهرستان شهریار در سال ۱۳۹۶ تجلیل شد.

لازم به ذکر است در این مراسم مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اهدای لوح سپاس از فعالیت ها و اقدامات و کسب رتبه برتر روابط عمومی های کشور و تندیس ستاره ارتباطی در پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران از اسماعیل صادق زاده مشاور فرماندار و مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار تقدیر کرد.
در این مراسم از کلیه مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاه های شهرستان شهریار نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر بعمل آمد

جامعه روابط عمومی