مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ارتقای سطح اطلاعات عمومی سلامت را رسالت مهم روابط عمومی دانشگاه دانست.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ارتقای سطح اطلاعات عمومی سلامت را رسالت مهم روابط عمومی دانشگاه دانست.

به گزارش"وب دا" در شیراز، در پیام دکتر"اکبر اجرائی" به این مناسبت آمده است:

مقام معظم رهبری(مد ظله العالی):
"روابط عمومی های بخش های مختلف دولت، باید فعال شوند و با استفاده از رسانه ملی و روزنامه ها، اقدامات مختلف را با زبانی تاثیرگذار و قابل فهم به اطلاع مردم برسانند."

۲۷ اردیبهشت ماه هرسال، یادآور تلاش ارزنده همکاران ارجمندی است که با ایثار و فداکاری، هنرمندانه بخش هایی از زحمات شبانه روزی و مجاهدت های کم نظیر تلاشگران عرصه سلامت را به معرض دید عموم مردم می گذارند.

روابط عمومی دانشگاه با بهره گیری از نظر و توان همه همکاران اعم از اساتید بزرگوار، کارکنان زحمتکش و دانشجویان گرامی دانشگاه، با استفاده از بهترین شیوه های اطلاع رسانی و حمایت های ارزشمند رئیس و اعضای محترم هیات رئیسه دانشگاه، بنا دارد تا بیانگر تلاش های تمام همکاران در همه واحدهای تابعه دانشگاه باشد.

انعکاس اخبار و موفقیت های مختلف دانشگاه، ارتقای سطح اطلاعات عمومی سلامت، بهره مندی عادلانه و یکسان تمامی واحدها از این امکانات، رسالتی مهم برای روابط عمومی دانشگاه است.

با تبریک این مناسبت به همه همکاران گرامی، آمادگی خود را برای بهره مندی از نظرات و ایده های راهگشای همه مخاطبان اعلام داشته و از خداوند بزرگ، اعتلای فعالیت های دانشگاه را در همه زمینه ها آرزومندم.

امسال شعار «روابط‌عمومی؛ تفاهم- تعامل- مسؤولیت اجتماعی» برای هفته ملی روابط عمومی انتخاب شده و روز نخست، مصادف با بیست و هفتم اردیبهشت، با عنوان "روابط‌ عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – کالای ایرانی"، روز دوم با عنوان "روابط‌ عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – آب"، روز سوم با عنوان "روابط‌ عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – محیط ‌زیست"، روز چهارم با عنوان "روابط‌ عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – شبکه‌های اجتماعی"، روز پنجم با عنوان "روابط ‌عمومی؛ بهینه ‌سازی الگوی رفتاری – سلامت"، روز ششم با عنوان "روابط‌ عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – کتاب‌ و کتابخوانی" و روز پایانی هفته نیز مصادف با دوم خرداد، با عنوان "روابط‌ عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – ارتباطات"، گرامی داشته می شود.

دکتر اکبر اجرائی
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

جامعه روابط عمومی