سرپرست دانشگاه سمنان گفت : روابط عمومی ، بازوی قدرتمند هر دانشگاه و دستگاه اجرایی است و فعالیت های انجام شده در درون آن از سوی این بخش به بیرون منعکس می شود .

سرپرست سمنان گفت : ، بازوی قدرتمند هر و دستگاه اجرایی است و فعالیت های انجام شده در درون آن از سوی این بخش به بیرون منعکس می شود .

به گزارش سمنان ؛ دکتر مسعود نصیری زرندی در نشست رابطان خبری سمنان که به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز در سالن جلسات میثاق
این شد ، ضمن تبریک روز به تلاشگران این عرصه و نیز فرا رسیدن ماه مبارک رمضان افزود : کار که انعکاس فعالیت های مختلف است باید با عشق و علاقه انجام شود .

وی با بیان اینکه کار از اهمیت بالایی در یک دستگاه برخوردار است اظهار داشت : عصر ، عصر است و باید بر روی سریع و صحیح و با های دیداری ، شنیداری و نوشتاری بسیار توجه شود و در این زمینه کار کرد .

سرپرست سمنان بر جدی گرفتن واحد در تاکید کرد و گفت : بروز رسانی فعالیتهای در قالب مستند ، برشور های مختلف معرفی ، کتابچه و ... توسط باید مورد توجه ویژه قرار گیرد .

دکتر نصیری با اشاره به اینکه سایت ، ویترین است خواستار سریع و به موقع رابطان خبری از فعالیت های انجام شده زیر مجموعه شان به واحد برای انعکاس در سایت و نیز ها شد .

وی همچنین بر بروز رسانی سایت دانشکده ها تاکید کرد و گفت : رابطان خبری در اولویت قرار گیرد .

دکتری نصیری بر ایجاد با نشاط و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی برای تقویت این بخش تاکید و تصریح کرد : در حال حاضر رقابت ها از سطح ملی فراتر رفته و در سطح جهانی با یکدیگر رقابت می کنند که باید با انعکاس به موقع فعالیت های مختلف علمی ، دانشجویی ، فرهنگی و موفقیتها در دستیابی به جایگاه بهتر کمک کرد .

دکتر علی ضیغمی سرپرست سمنان هم به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده این واحد پرداخت و گفت : ساماندهی رابطان خبری بخشهای مختلف و برگزاری کلاسهای آموزشی خبر نویسی برای آنان ، راه اندازی ماهنامه خبری تحت عنوان خبرنامه الکترونیکی سمنان ، افزایش فعالیت های مجازی و راه اندازی کانال رسمی در پیام رسان های سروش ، ایتا و ، افزایش و کیفیت و پاسخگویی ، تدوین کتابچه معرفی از جمله فعالیت های انجام شده از سوی سمنان است .

همچنین در این نشست از بهار آفرین نیکو رابط خبری معاونت دانشجویی و ابوالفضل حسن آبادی رابط خبری معاونت فرهنگی ، اجتماعی به عنوان فعالترین رابطان خبری ، علیرضا لطفی مسئول سایت معاونت اداری و مالی به عنوان فعالترین سایت در بین دانشکده ها و معاونت ها و نیز سمیه عبداللهی به عنوان کارشناس سمنان در بخش خبر قدر دانی شد .

رابطان خبری هم در این نشست نظرات ، پیشنهادات و خواسته های خود را مطرح کردند .

 

 

جامعه روابط عمومی