فرماندار حاجی‌آباد مطرح کرد : روابط‌ عمومی‌ها مشاوری امین برای مدیران هستند/ ارتباط مستمر روابط عمومی‌ها با خبرگزاری‌ها لازم و ضروری است

فرماندار حاجی‌آباد مطرح کرد : روابط‌ عمومی‌ها مشاوری امین برای مدیران هستند/ ارتباط مستمر روابط عمومی‌ها با خبرگزاری‌ها لازم و ضروری است

فرماندار حاجی‌آباد گفت: روابط عمومی‌ها، مشاوری امین برای مدیران هستند و ارتباط مستمر آنان با رسانه‌های جمعی و خبرگزاری‌ها در راستای همکاری، تعامل و همدلی میان دستگاه‌ها بسیار موثر است.

حمید جهانگیری کوهشاهی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در حاجی‌آباد در سخنانی با اشاره به گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: امروزه روابط عمومی به عنوان دیده‌بان و چشم تیزبین دستگاه‌ها، نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌های کلان دارند.

وی افزود: باید تلاش شود تا جایگاه روابط عمومی در مجموعه ادارات و نهادها حفظ و بسترهای کار و مطالبات آنان نیز فراهم شود تا شاهد روابط عمومی پویا و زنده در سطح ادارات باشیم.

فرماندار حاجی‌آباد، آموزش را یکی از مولفه‌های تاثیرگذار در امر اطلاع‌رسانی به روابط عمومی‌ها در سال جاری خواند و یادآور شد: مدیران باید به این باور برسند که روابط‌ عمومی‌ها تاثیر عمیقی در عملکرد آنان، حفظ منافع مردم و تکریم ارباب رجوع دارد و با برگزاری دوره آموزشی برای روابط عمومی‌ها می‌توان این مولفه‌ها را تقویت و توسعه داد.

جهانگیری کوهشاهی، روابط عمومی‌ها را مشاوری امین برای مدیران قلمداد کرد و خاطرنشان ساخت: ارتباط مستمر با رسانه‌های جمعی و خبرگزاری‌ها در راستای همکاری، تعامل و همدلی میان دستگاه‌ها بسیار موثر است و تاثیر بسزایی در تقویت افکار عمومی و جامعه هدف خواهد داشت.

جامعه روابط عمومی