معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نحوه تعامل با کارشناسان روابط عمومی ملاک ارزیابی مدیران در سال ۹۷ است، توصیه کرد: کارشناسان روابط عمومی پیشکسوت یک سازمان مردم نهاد تشکیل دهند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، علی اسماعیلی امروز (۲۵ اردیبهشت) با گرامیداشت یاد و خاطره پرفسور معتمدنژاد […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نحوه تعامل با کارشناسان روابط عمومی ملاک ارزیابی مدیران در سال ۹۷ است، توصیه کرد: کارشناسان روابط عمومی پیشکسوت یک سازمان مردم نهاد تشکیل دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، علی اسماعیلی امروز (۲۵ اردیبهشت) با گرامیداشت یاد و خاطره پرفسور معتمدنژاد و تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: روز جهانی ارتباطات و همچنین روز گرامیداشت حکیم سخن فردوسی با هم مقارن شده است.

وی ادامه‌داد: وظیفه داریم در ارتباط با ادبا و معرفی بزرگان فرهنگ بی تفاوت نباشیم و آنها را به نسل های آینده معرفی کنیم.

وی با اشاره اینکه امروز رویای تحقق دهکده جهانی به واقعیت پیوسته است، افزود: ما وظیفه داریم از این فضا به بهترین شکل استفاده کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی کار روابط عمومی را کاری طاقت فرسا ذکر کرد و گفت: سعه صدر در انجام هرچه بهتر کارها باید سرلوحه مدیران قرار بگیرد.

به گفته وی نگاه مسئولان استان به کارشناسان روابط عمومی یک نگاه دکوری نیست بلکه معتقدیم که روابط عمومی آیینه تمام نمای هر دستگاه و مدیران آن نهاد است.

رییس شورای روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه نحوه تعامل با کارشناسان روابط عمومی ملاک ارزیابی مدیران در سال ۹۷ است، گفت: کارشناسان روابط عمومی که صاحب تجربه و پیشکسوت هستند یک سازمان مردم نهاد تشکیل دهند تا این تجارب به نسل جوان منتقل شود.

وی از کارشناسان روابط عمومی خواست تا بگونه ای برنامه ریزی کنند که همایش های استان محدود به یک دورهمی و بیان نظرات و انتقادات نباشد چرا که این یک آفت فراگیر شده است که یک یابد مسئولان روابط عمومی در قالب مشاوره پیش نویس تصمیمات ناب و راهگشا را آماده و قبل از جلسه ارائه دهند.

اسماعیلی ادامه داد: مردم باید ظرفیت های موجود و در مقابل محدودیت ها را بدانند تا فضای شایعات در جامعه کاهش یابد.

وی با تاکید بر اینکه قانون دسترسی به اطلاعات نصب العین مسئولان خراسان جنوبی است، گفت: همه مسئولان روابط عمومی برای تحقق این مهم تلاش کنند.

وی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ درخصوص برجام گفت: ما وظیفه داریم نگذاریم ناامیدی در جامعه رسوخ کند.

جامعه روابط عمومی