فرماندار شهرستان هشترود گفت: از ۸۰ اداره هشترود متاسفانه فقط چهار اداره روابط عمومی فعال دارند.

فرماندار شهرستان هشترود گفت: از ۸۰ اداره هشترود متاسفانه فقط چهار اداره روابط عمومی فعال دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از هشترود، امین امینیان ظهر امروز در همایش روابط عمومی‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در هشترود برگزار شد، اظهار داشت: روابط عمومی‌ها نباید باب میل و مطلوب مدیر حرف بزنند، بلکه باید درخواست‌های مردم را به درستی و بدون سانسور به مدیر اطلاع دهند.

وی از روابط عمومی‌ها به عنوان پلی میان مردم و مسوولان یاد کرد و افزود : اگر ما از فناوری اطلاعات و ارتباطات درست استفاده نکنیم، نمی‌توانیم رسالت خود در این امر را انجام دهیم.

امینیان تصریح کرد: بزرگ‌ترین ثروتمندان دنیا از حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده می‌کنند که این اهمیت این حوزه را نشان می‌دهد.

وی خاطرنشان ساخت: ارتباطات اگر وجود نداشت، جوامع بشری تشکیل نمی‌شد.

امینیان اذعان داشت: دنیای کنونی تحت تاثیر ارتباطات قرار دارد و این مقوله روز به روز در حال پویایی و ثانیه‌ای هست.

وی خاطرنشان کرد: رشد روز افزون ارتباطات در دنیای کنونی یکی از مولفه‌های اصلی رشد توسعه در کشورها هست.

امینیان یادآور شد: ما در عرصه ارتباطات رشد و توسعه چندانی نداشته‌ایم و جایگاه اصلی‌مان را نیافته‌ایم، در حالی که در آینده حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از عوامل درآمدزایی برای کشورها محسوب خواهد شد.

فرماندار هشترود یادآور شد: کار روابط عمومی پلی بین سازمان و مخاطبانشان است و اگر این ارتباط یک طرفه باشد، دچار آسیب‌هایی خواهیم شد که تاثیر رسالت ذاتی روابط عمومی را با مشکل مواجه خواهد کرد.

امینیان تصریح کرد: اگر ارتباط بین ادارات و مردم دو سویه نباشد مشکلات مردم به مسوولان و سیاست‌های کلی ادارات به مردم منتقل نمی‌شود و اگر در برقراری این ارتباط کوشا باشیم صد در صد احساس اعتماد در مردم و احساس مسوولیت در دستگاه‌ها را افزایش خواهیم داد.

امینیان بیان داشت: از ۸۰ اداره هشترود متاسفانه فقط چهار اداره روابط عمومی فعال دارند.

حجت‌الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود نیز در این جلسه اظهار کرد: روابط عمومی‌ها و خبرنگاران نگاه وجدان بیدار جامعه هستند که نباید با غرض ورزی وارد کار خود شوند.

وی از روابط عمومی‌ها خواست با خبرنگاران ارتباط تنگاتنگ داشته باشند.

در این همایش از روابط عمومی‌های موفق تجلیل شد.

جامعه روابط عمومی