از مدیر گروه روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی به پاس خدمات شایان به جامعه علمی و اخلاق حرفه‌ای بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تقدیر می‌شود. به گزارش عطنا، بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه روز جهانی روابط‌عمومی و ارتباطات است. این روز صرفا یک عنوان در صفحات تقویم نیست، بلکه سرفصلی […]

از مدیر گروه روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی به پاس خدمات شایان به جامعه علمی و اخلاق حرفه‌ای بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تقدیر می‌شود.

به گزارش عطنا، بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه روز جهانی روابط‌عمومی و ارتباطات است. این روز صرفا یک عنوان در صفحات تقویم نیست، بلکه سرفصلی است از تعهد، تخصص، علم و هنر.

روابط عمومی یک شغل نیست بلکه یک ویژگی اخلاقی و انسانی است و بی‌جهت نیست که مرحوم دکتر نطقی بنیانگذار علم روابط عمومی در ایران می‌گوید «روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است، چرا که تمامی فعالان در این حوزه با عشق، شور و نشاط، بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه‌ی اداری گام برمی‌دارند و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد.»

به همین مناسبت، سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه، در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، مراسم تقدیر از حسینعلی افخمی، مدیر گروه روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی در راستای نشست «رویکردهای نوین به حرفه روابط‌عمومی» در دانشگاه بوعلی‌سینای همدان برگزار می‌شود.

در نشست «رویکردهای نوین به حرفه روابط‌عمومی» به دبیری علیرضا عبداللهی‌نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حسینعلی افخمی، مدیر گروه روابط‌عمومی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در حضور مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور و منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به ارائه و انتقال تجربیات خود حول محور مسائل و موضوعات مربوط به روابط‌عمومی‌ دانشگاه‌های سراسر کشور می‌پردازند.

جامعه روابط عمومی