به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ابتدای جلسه دکتر فرنقی زاد رییس مرکز روابط عمومی وزارت، گزارشی از عملکرد مرکز روابط عمومی وزارت و شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارائه کرد. در ادامه ،دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تسلیت […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ابتدای جلسه دکتر فرنقی زاد رییس مرکز روابط عمومی وزارت، گزارشی از عملکرد مرکز روابط عمومی وزارت و شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارائه کرد.

در ادامه ،دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) گفت: با تلاشهای فراوان، روابط عمومی وزارت ارتباطات مسیرخود را یافته و بر روی ریل درستی، حرکت می کند.

وی بر ضرورت توجه به افکار عمومی و بازخورد رسانه ها تأکید کرد و ادامه داد: در کنار برگزاری مراسم ها و تشریفات، لازم است به افکار عمومی و اطلاع رسانی به موقع و صحیح و سریع ، توسط رسانه ها، توجه شود.

وی با بیان اینکه جایگاه روابط عمومی ها بسیار با اهمیت است، افزود: در برخی موارد همکاران روابط عمومی،خودشان، نقش واقعی روابط عمومی را نمی دانند که باید در این زمینه آموزش های لازم صورت گیرد.

واعظی بر ضرورت به کارگیری نیروهای کارآمد و متخصص در روابط عمومی ها تاکید کرد و افزود:‌ درج سریع اخبار و عکس العمل مناسب نسبت به رویدادهای رسانه ای امری ضروری است و لازم است روابط عمومی ها نسبت به انعکاس رسانه ها و تشکیل واحد رصد رسانه، اهتمام ویژه ای داشته باشند.

دکتر واعظی بر ضرورت توجه به روابط عمومی های استان ها تاکید کرد و افزود: باید ذهن فعال و نگاه درست در روابط عمومی استان ها شکل گیرد که این مهم با آموزش صحیح، به وقوع می پیوندد.

وی با تشکر از تلاش فعالان روابط عمومی ها، گفت: لازم است ارزیابی روابط عمومی ها هر سه ماه یکبار، توسط مرکز روابط عمومی وزارت، صورت پذیرد و سال آینده جهش بیشتری در فعالیت های اطلاع رسانی، داشته باشیم.

وی تصریح کرد: انتظار آن است که در قبال زحمات افراد و فعالیتهای تخصصی که در شرکتها و سازمانهای وابسته صورت می گیرد ، انعکاس رسانه ای مناسب درافکار عمومی انجام شود، چراکه این امر منجر به تشویق بیشتر همکاران می شود.

منبع : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

جامعه روابط عمومی