مراسم بزرگداشتی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات در اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به مناسبت روز روابط عمومی وارتباطات مراسم بزرگداشتی به همین مناسبت درویدئو کنفرانس اداره کل زندانهای استان برگزار شد. جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در این مراسم ضمن تبریک […]

مراسم بزرگداشتی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات در اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به مناسبت روز روابط عمومی وارتباطات مراسم بزرگداشتی به همین مناسبت درویدئو کنفرانس اداره کل زندانهای استان برگزار شد.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در این مراسم ضمن تبریک روز روابط عمومی وارتباطات به مسئولین روابط عمومی های استان ، به جایگاه مهم روابط عمومی ها در دستگاهها اشاره ای کرد و گفت : امروز عصر ، عصرارتباطات است و ارکان جوامع بشری در تمامی عرصه ها برعلم ارتباطات به عنوان زیر ساختی کار آمد استوار شده است .

جمشیدی جایگاه امروز روابط عمومی‌ها را در نوک پیکان حرکتی هر سازمانی دانست و تصریح کرد: روابط عمومی ها عامل اساسی در تحقق اهداف سازمان و ارتقا، جایگاه آن است و بسترهای لازم در جهت افزایش کارایی سازمان و تسهیل و تسریع در دستیابی به اهداف سازمان را مهیا می سازند.

وی در ادامه افزود :کار در روابط عمومی ذوق وعلاقه می خواهد وروابط عمومی ها باید برای شادابی وپویایی اداره خود تلاش مستمری را به کار گیرد واز ابزارهای مختلف برای این منظور بهره جوید.

جمشیدی نقش روابط عمومی را در انعکاس فعالیت های انجام شده در زندانها ، مهم عنوان کرد و افزود:در سازمان زندانهای کشور کارهای بزرگی انجام پذیرفته که اطلاع رسانی وانعکاس این عملکرد لازم وضروری بود وروابط عمومی ها در جمع بندی خدمات ارائه شده وانعکاس آن در جامعه بیشترین تلاش را باید داشته باشند.

وی ادامه داد: در این راستا می طلبد روابط عمومی ها به ابزار و دانش های جدید دسترسی و خود را با دانش و اطلاعات مورد نیاز برای تحقق اهداف سازمانی مجهز کنند تا بتوانند در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم گام بردارند.

جمشیدی در ادامه افزود :مسئولین روابط عمومی ها باید بدنبال نوآوریها باشند وبا پشتکار ومطالعه وبهره گیری از سایر ارگانها وبا استفاده از ظرفیت های خود سازمان ، در راستای اهداف وموفقیت سازمان تلاش مستمر داشته باشند.

مدیر کل زندانهای استان با تاکید بر این که روابط عمومی، مشاور امین مدیریت است، اظهار کرد:روابط عمومی ها ارتباطی که با راس هرم دستگاهها دارند وبه یک سری اطلاعات طبقه بندی شده دسترسی دارند می توانند در تصمیم گیریهای مهم یار ویاور مدیر باشند.

جمشیدی روابط عمومی ها را پل ارتباطی بین درون سازمان وبیرون سازمان برشمرد که می توانند با انعکاس سیاستها ، برنامه ها و عملکرد سازمان به مخاطبان و شناخت آنان با دیدگاههای مختلف و انعکاس بازخورد به سیستم مدیریت سازمانی ، وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام دهند

لازم به یاد آوری است که به همین مناسبت کارگاه آموزشی نحوه ی خبر نویسی برای مسئولین روابط عمومی ها برگزار شد ودر پایان از روابط عمومی های استان با اهدا لوح وکارت هدیه توسط مدیر کل زندانهای استان تجلیل بعمل آمد.

جامعه روابط عمومی