معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی، فرا رسیدن هفته روابط عمومی( ۲۷ اردیبهشت تا ۲ خرداد) را به کارمندان و فعالان عرصه علم ارتباطات و دست اندرکاران آن تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است: روابط عمومی به عنوان یک سازمان منسجم […]

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی، فرا رسیدن هفته روابط عمومی( ۲۷ اردیبهشت تا ۲ خرداد) را به کارمندان و فعالان عرصه علم ارتباطات و دست اندرکاران آن تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، متن پیام علی اکبر ورمقانی به شرح زیر است:

روابط عمومی به عنوان یک سازمان منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه، برقراری ارتباط دوسویه ، ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پیام های روشن، دقیق و شفاف ، برنامه ریزی کاربردی و اقدامات عملی و قابل اجرا ، نقش ارزنده ای در شناخت و هدایت افکار عمومی به سمت اهداف موردنظر سازمانی دارد.
اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ها وابسته است.
امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان نقشی قابل توجه و روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است.
ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و آغاز این هفته به دست اندرکاران این حوزه، امید است روابط عمومی های شهرستان سقز همواره با اطلاع رسانی خدمات انجام شده، ارتباط دو سویه و تعاملی با اصحاب رسانه، سنجش و جلب افکار عمومی، کسب تفاهم متقابل، قائل شدن جایگاهی ویژه برای مردم وخواسته ها ونظرهای آنان، مخاطب محوری و پاسخگویی، ترویج اخلاق حرفه ای اطلاع رسانی وارتقای فرهنگ مهارت آموزی موید وپیروز باشند.

جامعه روابط عمومی