رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره هفته روابط عمومی و تبریک این مهم گفت: روابط عمومی نقش بسزایی در ارتقاء جایگاه سازمان دارد. به گزارش تابناک خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ محمد رضا پور رجب، اظهار کرد: هفته روابط عمومی فرصتی است […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره هفته روابط عمومی و تبریک این مهم گفت: روابط عمومی نقش بسزایی در ارتقاء جایگاه سازمان دارد.

به گزارش تابناک خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ محمد رضا پور رجب، اظهار کرد: هفته روابط عمومی فرصتی است تا عملکرد فعالیت های اداره و سازمان را به مردم معرفی کنیم.

وی به مشارکت اقشار مختلف مردم در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری اشاره و اذعان داشت: هر فعالیتی که با مشارکت حداکثری مردم و علاقمندان برنامه ریزی و اجرایی می شود، رضایتمندی بهتری از آن برنامه وجود دارد.

پور رجب تصریح کرد: روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد.

وی خاطرنشان کرد: اصول مهم روابط عمومی را می توان سعی در رسیدن به تفاهم با مخاطب، تأکید بر اطلاع یابی در کنار اطلاع رسانی ، مخاطب گرایی، عمل به اصول اخلاقی، انتخاب الگوی ارتباطی دوسویه، تأثیرپذیری از افکار عمومی در کنار تأثیرگذاری بر آن و ... نام برد.

یادآوری می نماید؛ در تقویم ٢٠ تا ٢٧ اردیبهشت ماه به عنوان هفته روابط عمومی نامگذاری شده است.

جامعه روابط عمومی