نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، روابط عمومی ها را چشم و چراغ مجموعه ها و سیستم اداری توصیف کرد و گفت: روابط عمومی، علمی است که با ذوق و هنر تلفیق شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان؛ آیت اله علی خاتمی در دیدار با مدیران و کارشناسان روابط عمومی […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، روابط عمومی ها را چشم و چراغ مجموعه ها و سیستم اداری توصیف کرد و گفت: روابط عمومی، علمی است که با ذوق و هنر تلفیق شده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان؛ آیت اله علی خاتمی در دیدار با مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان در آستانه فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات، به نقش مهم و موثر روابط عمومی ها در تصمیم گیری های مدیران اشاره کرد و گفت: روابط عمومی ها همچون نمای بیرونی و تابلوی هر دستگاه به شمار می آیند که در تصمیم سازی برای مدیران، نقش موثر و ارزشمندی دارند.
وی با اشاره به شرایط حساس کشور، بر ضرورت حفظ انسجام و اتحاد داخلی مسئولان و مردم تاکید نمود و اظهار کرد: باید با در نظر داشتن تمامی رهنمودهای مقام معظم رهبری به صورت یک مجموعه کامل، روح تلاش، کوشش، امید به وعده های الهی و آگاهی در جامعه را تقویت نموده تا کشور در مقابل تهدیدها و فشارهای سیاسی و جهانی، استوار بماند.
آیت اله خاتمی، «سیاست زدگی» را یکی از آفت های موجود در جامعه برشمرد و افزود: باید ضمن اطلاع و آگاهی از مسائل سیاسی روز، از سیاست ‌زدگی پرهیز نمود که یکی از راهکارهای عملی برای این منظور، مطلق ‌نگری و تصور امکان اشتباه در مقابل انتقاد رقیبان و مخالفین است.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: اگر اندکی احتمال دهیم که ممکن است نظرات رقیبان و مخالفین ما درست باشد و انتقادات سازنده را بپذیریم، می توان از بیماری های عمیق درونی و روحی همچون سیاست ‌زدگی و انتقام ‌جویی، مصون ماند.
امام جمعه زنجان همچنین با اشاره به پاسخگویی بشر در مقابل دو دادگاه عدل الهی و دادگاه تاریخ و افکار عمومی، اظهار کرد: همه افراد در مقابل قضاوت های افکار عمومی در دنیا و در دادگاه عدل الهی در آخرت، باید پاسخگوی اعمال و رفتارهای خود باشند.

جامعه روابط عمومی