تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران باید به روابط عمومی ها اعتماد کامل داشته باشند، گفت: نبود اعتماد کافی اصلی ترین مشکلی است که در سازمان ها و دستگاه های اجرایی با آن مواجه هستیم و برای رفع آن تلاش می کنیم. مجید خدابخش در حاشیه همایش کارگزاران روابط عمومی های استان […]

تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مدیران باید به روابط عمومی ها اعتماد کامل داشته باشند، گفت: نبود اعتماد کافی اصلی ترین مشکلی است که در سازمان ها و دستگاه های اجرایی با آن مواجه هستیم و برای رفع آن تلاش می کنیم.

مجید خدابخش در حاشیه همایش کارگزاران روابط عمومی های استان به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بی تردید یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین بخش های خدمت رسانی دستگاه های اجرایی، اطلاع رسانی و آگاهی دادن به مردم توسط روابط عمومی ها است.

وی ادامه داد: معتقدم روابط عمومی پل بسیار مطمئن و کاملا ضروری ما بین مسوولان و دستگاه های اجرایی با مردم است.

خدابخش گفت: روابط عمومی ها باید نظرات و دیدگاه های مثبت و منفی مردم را کسب و به مدیران خود انتقال دهند.

وی اظهار کرد: در برخی موارد دستگاه های اجرایی در تشخیص اولویت ها و یا کیفیت خدمات رسانی بر اساس میل و ترجیحات خود برخورد کنند در حالی که مطالبات مردم به شکل دیگری می باشد و در این خصوص روابط عمومی ها می توانند نقش آفرینی کنند.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: روابط عمومی باید در بیشتر جلسات تصمیم گیری دستگاه مربوطه خود حضور داشته باشد و ضروری است کارشناسان روابط عمومی توانمندسازی شود.

** مدیریت منهای روابط عمومی کالبد بدون روح است

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه روابط عمومی ویترین یک سازمان است، گفت: مدیریت منهای روابط عمومی کالبد بدون روح است.

محمد محمدپور با بیان اینکه جایگاه روابط عمومی ها در سازمان ها به خوبی تعریف نشده است، افزود: روابط عمومی های کارا و موثر با سرعت بیشتر سازمان خود را به موفقیت و اهداف تعیین شده می رسانند.

وی ادامه داد: کار روابط عمومی ها بسیار سخت است و کار در این بخش نیاز به عشق و علاقه فراوان دارد.

محمدپور اظهار کرد: اطلاع رسانی، هماهنگی و انسجام بخشی از اصول کاری و از وظایف ذاتی روابط عمومی های هرسازمان به شمار می رود.

همایش یکروزه کارگزاران روابط عمومی آذربایجان شرقی با موضوع 'روابط عمومی موثر و کارآمد' به همت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان و با حضور و استقبال گسترده مدیران روابط عمومی های سازمان ها و نهادهای مستقر در این خطه برگزار شد.

جامعه روابط عمومی