امام جمعه مهریز گفت: مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی برای انعکاس هرچه بهتر اخبار شهرستان باید خبرنگاران را در انجام رسالت خطیری که بر عهده دارند یاری دهند. حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی روز شنبه در جمع تعدادی از مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی مهریز با قدردانی از فعالیت های انجام شده به […]

امام جمعه مهریز گفت: مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی برای انعکاس هرچه بهتر اخبار شهرستان باید خبرنگاران را در انجام رسالت خطیری که بر عهده دارند یاری دهند.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی روز شنبه در جمع تعدادی از مسوولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی مهریز با قدردانی از فعالیت های انجام شده به اهمیت اطلاع رسانی اشاره و افزود: روابط عمومی ها خبرنگاران را در جریان فعالیت دستگاه های اجرایی قرار دهند.

وی ادامه داد: هرچه ارتباط بین روابط عمومی دستگاه ها با خبرنگاران بیشتر شود به همان میزان انعکاس اخبار و گزارش ها در رسانه های گروهی بیشتر می شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار کرد: روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی پل قوی ارتباطی بین مردم و مسوولان هستند و مسائل را به مدیران منعکس می کنند.

محی الدینی گفت: بررسی مسائل و مشکلات مردم توسط روابط عمومی ها و انتقال به موضوع و شفاف آن به مدیران در کاهش آسیب ها و ارتقای اعتماد مردم به نظام بسیار موثر است.

وی تاکید کرد: کارهای خوبی به رغم دشمنی های استکبار توسط مسوولان در دستگاه های اجرایی انجام می شود که باید توسط روابط عمومی ها ارائه شود.

۲۰ روابط عمومی و ۱۰ خبرنگار فعال در مهریز فعالیت دارند.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار واقع شده است.

جامعه روابط عمومی