مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی گفت: فقدان تشکل های مردم نهاد در بخش روابط عمومی کاملا احساس می شود. به گزارش خبرگزاری پانا، ولی قلیچی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیروان با تبریک اعیاد شعبانیه و سومین هفته روابط عمومی افزود:باید انجمن های متخصصان و پیشکسوتان روابط عمومی در استان شکل […]

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی گفت: فقدان تشکل های مردم نهاد در بخش روابط عمومی کاملا احساس می شود.

به گزارش خبرگزاری پانا، ولی قلیچی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیروان با تبریک اعیاد شعبانیه و سومین هفته روابط عمومی افزود:باید انجمن های متخصصان و پیشکسوتان روابط عمومی در استان شکل بگیرد.

فرماندار شهرستان شیروان نیز در این شورا گفت:یکی از خصوصیت های مهم روابط عمومی ها بحث تعامل است که هم هزینه کم تر و هم سود بیشتری دارد.

مهندس عباسعلی صفایی با بیان این که وظیفه دیگر روابط عمومی ها اخلاق مداری و اطلاع رسانی است افزود:دانستن حق مردم است و مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران صاحبان اصلی این انقلاب هستند و از اطلاع رسانی باید چیزی عایدشان شود.

وی به روز بودن،تحلیل های درست سیاسی،ارزش های فرهنگی اجتماعی،منش و رفتار و اخلاق اسلامی و مسلط بودن به مسائل دینی و مذهبی را از دیگر وظایف روابط عمومی ها برشمرد و بیان داشت:روابط عمومی سخنگوی یک مجموعه است و باید با همکاری روابط عمومی ها در جهت حضور حداکثری مردم و بیعت با نظام و برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای عمومی تلاش بیشتری انجام پذیرد.

صفایی از برگزاری دومین همایش نخبگان شهرستان شیروان در روز ۸ خرداد در منطقه گلیل شهرستان خبر داد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان شیروان نیز گفت:در مباحث اعتیاد،طلاق،تکدی گری و دیگر مسائل اجتماعی روابط عمومی ها می توانند در جهت رفع این معضلات یا به حداقل رساندن آن نقش ویژه ای را ایفا نمایند.

محمدعوض زاده افزود:جایگاه روابط عمومی بالاتر از مسائلی همچون عکس گرفتن و نصب بنر است و بنا به قولی هر سازمان همان روابط عمومی را دارد که لایق اوست.

وی با بیان این که مدیری موفق خواهد بود که روابط عمومی خوبی داشته باشد اظهار داشت:روابط عمومی قلب تپنده هر اداره و در جهت رضایت مندی و ارتقای سطح مدیریت آن مجموعه است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان شیروان در پایان گفت:روابط عمومی یک شغل نیست بلکه هنر خوب نوشتن،خوب گوش دادن،خوب ارتباط برقرار کردن و کسب موفقیت و جذب مشتری (دربخش خصوصی ) است.

اهدای لوح تقدیر و هدایا و بسته فرهنگی به مسئولین روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان و تقسیم بندی آن ها در کمیته های ارتباطات،اقتصادی،تبلیغات و نمایشگاه ها،پشتیبانی و اجرایی و پرسش و پاسخ اعضای هیئت رئیسه شورا با مسئولین روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان از دیگر برنامه های این شورا بود.

جامعه روابط عمومی