مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی از برگزاری جشنواره روابط عمومی های برتر این استان خبر داد و گفت: برترین های جشنواره مزبور اردیبهشت ۹۷ معرفی و تجلیل خواهند شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، علی اصغر ایزدی تصریح کرد: شاخص های ارزیابی روابط عمومی ها طی فرایندی تخصصی، احصا شده و در دسترس […]

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی از برگزاری جشنواره روابط عمومی های برتر این استان خبر داد و گفت: برترین های جشنواره مزبور اردیبهشت ۹۷ معرفی و تجلیل خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، علی اصغر ایزدی تصریح کرد: شاخص های ارزیابی روابط عمومی ها طی فرایندی تخصصی، احصا شده و در دسترس آنان قرار گرفته است که ازجمله می توان به اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها، تبلیغات و انتشارات، ارتباطات درون و برون سازمانی، روابط عمومی الکترونیک، مراسم و مناسبت ها، مستندسازی عملکردها، پژوهش و افکارسنجی، امور نمایشگاهی و نظایر آن اشاره کرد.

وی افزود: این جشنواره با همکاری هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار می شود و روابط عمومی فرمانداری های استان، عموم دستگاه های اجرایی، مراکز دانشگاهی و آموزش عالی، بانک ها و شهرداری ها می توانند در آن شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و نام نویسی در جشنواره به پایگاه اطلاع رسانی استانداری به نشانی: www.nkhorasan.ir مراجعه و حداکثر تا دهم ماه جاری فرایند نام نویسی و تکمیل مدارک را انجام دهند و سپس مستندات خود را برای ارزیابی آماده کنند. وی یادآور شد: داوران و ارزیابان جشنواره از پایان بهمن ماه امسال طبق برنامه زمان بندی شده ای به واحدهای روابط عمومی شرکت کننده در جشنواره مراجعه خواهند کرد و مستندات ارائه شده را مورد ارزیابی نهایی قرار می دهند.

جامعه روابط عمومی