نشست تخصصی مدیران روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استانها در شرکت گل گهر سیرجان برگزار شد. به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی به نقل از شاتا، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این نشست با تاکید بر ارتقای جایگاه کنونی روابط عمومی ها در سازمانهای صنعت، معدن […]

نشست تخصصی مدیران روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استانها در شرکت گل گهر سیرجان برگزار شد.

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی به نقل از شاتا، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این نشست با تاکید بر ارتقای جایگاه کنونی روابط عمومی ها در سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استان ها گفت: در خصوص موضوعات مالی و منابع انسانی مرتبط با روابط عمومی ها اقدامات و رایزنی های خوبی در دوره جدید وزارتخانه از ابتدای دولت دوازدهم انجام شده است.

وی با تشریح برخی آمار و اقدامات انجام شده از روابط عمومی های سازمانهای استانی وزارتخانه تصریح کرد: بنا داریم با کمک معاونت توسعه مدیریت، منابع و استان ها، جایگاه روابط عمومی را در چارت سازمانهای صنعت، معدن و تجارت برای ایجاد انگیزه بیشتر به رییس اداره ارتقا می دهیم.

گفتنی است که در ادامه این نشست کارگاه آموزشی مبانی رسانه،آینده پژوهشی و عملیات روانی با تدریس سنجابی رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. در این نشست مبانی آینده پژوهی و راهکارهای تقویت پویش حمایت از کالای ایرانی ارایه شد.

دومین روز چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها امروز پنج شنبه در شرکت گل گهر سیرجان در حال برگزاری است.

جامعه روابط عمومی