طی حکمی از سوی استاندار کرمان “مهدی زین الدینی” به عنوان مشاور در امور رسانه و روابط عمومی استانداری معرفی و از خدمات “نقی عظیمی زاده” روابط عمومی پیشین تقدیر شد. به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان، در این حکم که روز یکشنبه منتشر شد ، آمده است: با توجه به مراتب […]

طی حکمی از سوی استاندار کرمان "مهدی زین الدینی" به عنوان مشاور در امور رسانه و روابط عمومی استانداری معرفی و از خدمات "نقی عظیمی زاده" روابط عمومی پیشین تقدیر شد.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان، در این حکم که روز یکشنبه منتشر شد ، آمده است:

با توجه به مراتب شایستگی، لیاقت و تجربه جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت مشاور در امور رسانه و روابط عمومی منصوب می شوید.

انتظار می رود تمام سعی و توان علمی و اجرایی خویش را با بهره گیری از ظرفیت های بالقوه موجود، تعامل سازنده و متقابل با خبرنگاران و صاحبان رسانه های جمعی در انعکاس صادقانه و مفید اخبار و اطلاعات جهت آگاهی بخشی به جامعه و مردم شریف استان به کار گیرید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

براساس این گزارش نقی عظیمی زاده روابط عمومی سابق استانداری کرمان نیز به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان کرمان معرفی شد.

جامعه روابط عمومی