استاندار کرمان گفت: روابط عمومی های استان باید امید را در بین مردم توسعه دهند و کاری کنند که مردم با خدمات انجام گرفته ، آشنا شده و از این رهگذر به آینده امید بیشتری داشته باشند. به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی عصر یکشنبه در شورای مدیران ستادی […]

استاندار کرمان گفت: روابط عمومی های استان باید امید را در بین مردم توسعه دهند و کاری کنند که مردم با خدمات انجام گرفته ، آشنا شده و از این رهگذر به آینده امید بیشتری داشته باشند.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی عصر یکشنبه در شورای مدیران ستادی استانداری کرمان، تضعیف از درون را جزو اهداف دشمنان برشمرد و افزود: در دهه های اخیر دشمنان به این نتیجه رسیده اند که با جنگ سخت نمی توانند به اهداف خود دست یابند.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید به جای تبلیغ از شخص، تبلیغ از کار را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار کرمان، تغییر را اصلی مفید دانست و گفت: در ابتدای ورود به استان کرمان، روابط عمومی استانداری کرمان نیرو و امکانات بسیار کمی داشت.

رزم حسینی ادامه داد: روابط عمومی استانداری کرمان در چند سال اخیر فعالیت های گسترده ای در حوزه ملی داشته و رتبه های برتر کشوری را کسب کرده و در ادامه ارتباط های بسیار خوبی با مدیران کشوری و کرمانی های مقیم سایر استان ها و کشورها برقرار شده است.

وی بیان کرد: کارکنان روابط عمومی استانداری کرمان با علاقه وافری در زمینه اطلاع رسانی اقدام می کنند و در حقیقت کارنامه نظام مطرح می شود تا امید مردم توسعه یابد.

وی گفت: مشاور جدید استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی نیروی نظام و متعلق به هیچ گروه و حزبی نیست.

وی روابط عمومی استانداری را روابط عمومی استان برشمرد و افزود: در حالی که همواره سیگنال های منفی از سوی رسانه های خارجی ارسال می شود، باید امید را در بین مردم توسعه داد.

رزم حسینی بیان کرد: موفقیت های بسیار زیادی در کشور وجود دارد اما متاسفانه سیگنال های منفی زیادی ارسال می شود.

وی بیان کرد: سازمان همیاری شهرداری ها یگ بنگاه عمرانی و اقتصادی است که وظیفه سنگینی را بر عهده دارد و امیدواریم با حضور مدیریت جدید شاهد تحول در این بخش باشیم.

مدیرکل حوزه استاندار کرمان نیز در این آئین گفت: در سه سال گذشته روابط عمومی استانداری کرمان شاهد تحولات بسیار خوبی بوده و توانسته جایگاه خود را به دست آورد.

حجت الاسلام محمد محمودآبادی از روابط عمومی به عنوان ویترین واقعی و ارائه دهنده شخصیت هر دستگاه و سازمان یاد کرد و ادامه داد: روابط عمومی استانداری کرمان توانسته متناسب با وظایف این نهاد، اطلاع رسانی و سایر اقدامات تخصصی را انجام دهد.

وی عنوان کرد: روابط عمومی استانداری کرمان در دوران مدیریت عظیمی زاده در بین همه دستگاه ها یکی از دستگاه های برتر در حوزه روابط عمومی بوده است.

وی تاکید کرد: روابط عمومی از نظر داشته های مادی و کیفی در سال های گذشته دچار مشکل بوده اما در سال های اخیر تجهیزات و نیروی انسانی کیفی به بدنه روابط عمومی اضافه شده است.

حجت الاسلام محمودآبادی ادامه داد: امروز در روابط عمومی استانداری کرمان تمامی اقدامات به صورت حساب شده، هماهنگ و به موقع انجام می شود.

مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری کرمان نیز گفت: رمز موفقیت روابط عمومی استانداری، حمایت استاندار کرمان از این مجموعه و درک ایشان از حوزه رسانه بوده است.

نقی عظیمی زاده افزود: توجه به جوانان، ریسک پذیری، نجابت، قانون گرایی و پرهیز از کارهای سیاسی و جناحی از ویژگی های برجسته استاندار کرمان به شمار می رود.

وی اظهار کرد: توجه به قانون یکی از اصول اصلی مورد تاکید استاندار کرمان است.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی نیز گفت: در مقطع بسیار حساسی از مدیریت استان کرمان و توسعه اقتصادی و اجتماعی در استان و کشور هستیم.

مهدی زین الدینی ادامه داد: رسانه یک سازمان و نهاد است و یکی از سخت ترین حوزه های کاری روابط عمومی، تلاش در روابط عمومی استانداری است.

وی افزود: استاندار کرمان زحمات بسیاری کشیده اند و مشی خوبی را در پیش گرفته اند و باید در حوزه فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی کارهای اساسی انجام شود.

وی با اشاره به ایده استاندار کرمان مبنی بر اقتصاد غیر دولتی،ادامه داد: فرهنگسازی اقتصاد خصوصی و رهایی از اقتصاد دولتی را باید به صورت ویژه مد نظر قرار داد.

جامعه روابط عمومی