روابط عمومی دانشگاه توانسته در تنویر افکار عمومی ، ترویج فرهنگ سلامت و معرفی خدمات دانشگاه با بهره مندی از تمام ظرفیت های خود به خوبی عمل نماید. به گزارش « وب دا » مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه بیان کرد : روابط عمومی مجموعه ای از فعالیت های خطیر ، وسیع […]

روابط عمومی دانشگاه توانسته در تنویر افکار عمومی ، ترویج فرهنگ سلامت و معرفی خدمات دانشگاه با بهره مندی از تمام ظرفیت های خود به خوبی عمل نماید.
به گزارش « وب دا » مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه بیان کرد : روابط عمومی مجموعه ای از فعالیت های خطیر ، وسیع و شبانه روزی است که اگر زنده و پویا نباشد تلاش سازمانی به طورکامل اثربخش نخواهد بود.

پیمان فیضی  تصریح کرد : روابط عمومی دانشگاه در ۶ ماه اخیر با رویکرد روابط عمومی نوین و با بهره مندی از تمام ظرفیت های خود توانسته در تنویر افکار عمومی ، ترویج فرهنگ سلامت و معرفی خدمات وسیع حوزه های مختلف بهداشتی ، درمانی ، آموزشی و پژوهشی دانشگاه به خوبی عمل نماید.

این مسئول در ادامه افزود :از دستاوردهای روابط عمومی دانشگاه در این مدت می توان به توانمندسازی نیروهای حوزه روابط عمومی ، افکارسنجی و بازخورد آن به مسئولان دانشگاه ، راه اندازی واحد بین الملل و حضور در جشنواره ها و مسابقات بین المللی و طراحی سایت فارسی و انگلیسی با بهره مندی از تکنولوژی روز اشاره کرد .

وی با بیان اینکه همکاران حوزه روابط عمومی دانشگاه توانسته اند عناوین مختلفی در جشنواره های مختلف کشوری و استانی کسب نمایند ، یادآور شد : ارائه مقاله در سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک ،کسب مقام کشوری در جشنواره فرهنگی سیمرغ ، کسب مقام کشوری در تولید و پخش ویژه برنامه سفیرسلامت از جمله افتخارات کسب شده در این حوزه می باشد.

جامعه روابط عمومی