معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی این استان برنامه راهبردی تهیه و تدوین کنند.   سیدمحمدکاظم نظری در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، اظهار کرد: برنامه محور بودن مسئولان روابط عمومی نهادهای دولتی این استان به عنوان یک رویکرد اساسی برای توسعه روزافزون […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی این استان برنامه راهبردی تهیه و تدوین کنند.

 

سیدمحمدکاظم نظری در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، اظهار کرد: برنامه محور بودن مسئولان روابط عمومی نهادهای دولتی این استان به عنوان یک رویکرد اساسی برای توسعه روزافزون استان با جدیت در دستور کار قرار گیرد.

 

وی افزود: خلاقیت هر کدام از مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان عامل رشد همه جانبه اداره مربوطه است.

 

وی بیان کرد: دلیل بخش عمده‌ای از عدم موفقیت یک نهاد دولتی در ارتباط با مردم و انجام وظایف خود مربوط به کم کاری و سهل انگاری روابط عمومی آن است. لذا می طلبد روابط عمومی توانمند با ایجاد یک بانک اطلاعاتی گزارش کاملی از عملکرد دستگاه اجرایی مربوطه را به طور مستمر به مردم و رسانه‌ها انعکاس می‌دهد.

 

 

همچنین در این نشست، سیدمحمد تقوی، مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی این استان برنامه محور نیستند؛ باید روابط عمومی نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد برنامه محور شوند و دارای اتاق فکر باشند.

 

وی افزود: برنامه راهبردی روابط عمومی استانداری استان در ۲۰ عنوان تهیه و تدوین شده است. امسال نسبت به ساماندهی روابط عمومی تمامی دستگاه‌های اجرایی استان اقدام می‌شود.

 

تقوی گفت: ضروری است روابط عمومی‌ها به عنوان بازوی اجرایی و مشاوران یک نهاد دولتی در انتشار خدمات دولت بیش از پیش تلاش و اقدام کنند.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از به روز نبودن سایت‌ها و پورتال برخی از دستگاه‌های اجرایی استان، اظهارکرد: شورای روابط عمومی این استان هر سه ماه یکبار عملکرد روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان را به طور دقیق رصد و ارزیابی می‌کند.

 

منبع: ایکنا

جامعه روابط عمومی