همزمان با هفتمین همایش روابط عمومی و صنعت، ششمین مدیر حامی روابط عمومی و صنعت معرفی می‌شود. بهروز راعی عضو شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی ایران با بیان این خبر از برگزاری همزمان سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و هفتمین همایش روابط عمومی و صنعت در هتل المپیک تهران و در تاریخ های ۲۲ […]

همزمان با هفتمین همایش روابط عمومی و صنعت، ششمین مدیر حامی روابط عمومی و صنعت معرفی می‌شود.

بهروز راعی عضو شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی ایران با بیان این خبر از برگزاری همزمان سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و هفتمین همایش روابط عمومی و صنعت در هتل المپیک تهران و در تاریخ های ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت برگزار می شود.

وی با اشاره به حضور. جمعی از وزرای دولت و مدیران ارشد دستگاههای اداری و اجرایی کشور در این همایش گفت: در این دو همایش دو چهره برتر در حوزه روابط عمومی و ارتباطات و روابط عمومی و صنعت معرفی و مدال زرین این همایش اهدا می شود.

وی به برگزاری نشست های متعدد کمیته علمی کنفرانس ملی روز روابط عمومی در عالیترین سطح با حضور رئیس و اعضای ارشد شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی ایران اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد برگزاری این همایش موجب بیان اهمیت جایگاه و ارتقای سطح روابط عمومی در دستگاههای اداری، اجرایی ، دولتی و غیردولتی بویژه در بخش خصوصی گردد.

راعی با اشاره به برگزاری شش دوره همایش روابط عمومی و صنعت در سالهای گذشته و معرفی شش مدیر حامی روابط عمومی و صنعت گفت: در دوره های گذشته تاکنون، آقایان دکتر ولی الله سیف( مدیرعامل وقت بانک سپه) ، دکتر مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو، دکتر یونس مظلومی ( مدیرعامل وقت بیمه رازی و فعلی بیمه تعاون)، دکتر علی دیوانداری ( بانک ملت)، دکتر یکه زارع ( ایران خودرو)، بعنوان مدیر حامی روابط عمومی مدال زرین روابط عمومی و صنعت را کسب کرده اند

 

منبع : گسترش نیوز

جامعه روابط عمومی