سرپرست مرکز مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از برگزاری اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، دانشکده های علوم پزشکی بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و همکاران محترم مرکز با موضوع هفته سلامت ۹۷ خبر داد.   ‹‹قشر معلمین از عزیزترین، زحمت کش […]

سرپرست مرکز مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از برگزاری اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، دانشکده های علوم پزشکی بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و همکاران محترم مرکز با موضوع هفته سلامت ۹۷ خبر داد.

 

‹‹قشر معلمین از عزیزترین، زحمت کش ترین و موثرترین و مفیدترین اقشار جامعه اند.›› مقام معظم رهبری (مدظله) تعلیم و تعلم از شئون الهی است و استادان، به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی کشور در شکل گیری شخصیت علمی و فرهنگی دانشجویان نقشی ماندگار دارند. جایگاه ویژه استادان دانشگاه علوم پزشکی از آن جهت که علاوه بر کرسی تدریس و تعلیم و مسند تحقیق و پژوهش، بر جایگاه پرافتخار ارائه خدمات درمانی نیز تکیه زده اند جایگاهی ویژه و دارای ارزش مضاعف است. دانشگاه با برخورداری از وجود نورافشان استادان و تلاش هم دانشگاهیان در سالیان متمادی شاهد موفقیت های چشمگیری در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات سلامت بوده است .

 

از این رو برخود لازم می دانم در آستانه بزرگداشت مقام استاد و در سال " اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال" فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات بی شائبه شما در عرصه تعلیم و تربیت قدردانی نمایم.

 

 

دکتر ارسلان خالدی فر

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

جامعه روابط عمومی