مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر در سال ۸۲ تشکیل شد اما به نا به دلایلی پس از مدت محدودی به انزوا رفت. به گزارش گام نیوز اسماعیل کاظمی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر اظهار داشت: شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر در سال ۸۲ تشکیل […]

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر در سال ۸۲ تشکیل شد اما به نا به دلایلی پس از مدت محدودی به انزوا رفت.
به گزارش گام نیوز اسماعیل کاظمی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر اظهار داشت: شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر در سال ۸۲ تشکیل شد اما به نا به دلایلی پس از مدت محدودی به انزوا رفت.

وی افزود: پس از ۱۳ سال از عدم اجرای نشست‌های این شورا، امروز شاهد نخستین جلسه این شورا هستیم که با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی تشکیل شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر تصریح کرد: از جمله مهمترین اهداف احیاء این شورا، ارتقاء کیفیت و ساختار اطلاع‌رسانی در کنار افزایش میزان اخبار تولیدی از فعالیت‌های دولت در استان بوشهر است.

کاظمی یادآور شد: با توجه به این که بخش عمده‌ای از قانون دسترسی آزاد به اطلاعات در حوزه کارکرد روابط عمومی‌هاست، روابط عمومی‌ها سعی کنند در اجرای این قانون دقت لازم به خرج دهند.

وی ادامه داد: دولت معتقد به یک جریان صحیح اطلاع‌رسانی است که نتیجه آن باید به اعتمادسازی بین دولت و مردم منجر شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر با اعلام حضور ۴۰ وزیر و مقامات ارشد کشور در استان بوشهر در سال گذشته، یادآور شد: در سال گذشته یک‌هزار و ۵۴۰ خبر و گزارش تصویری توسط روابط عمومی استانداری کار شده که بر روی پورتال این مجموعه قرار گرفته است.

منبع: فارس

جامعه روابط عمومی