ضرورت هم‎افزایی روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر/ برگزاری جلسات مشترک به منظور انتقال تجربیات

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد
ضرورت هم‎افزایی روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر/ برگزاری جلسات مشترک به منظور انتقال تجربیات

حجت‎الاسلام والمسلمین بهرامی بر ضرورت هم افزایی و افزایش ارتباطات روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر تاکید کرد و گفت: این هم افزایی در راستای انتقال تجربیات مثمرثمر خواهد بود بنابراین با برگزاری جلساتی مشترک این مهم را تقویت کنید.

به گزارش خبرگزاری میزان، حجت‎الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، در چهارمین همایش کارشناسان روابط عمومی و فرهنگی گفت: روابط عمومی‎ها و امور فرهنگی باید در ابتدا برای همه الگو باشند و سعی بر این باشد که اصول اسلامی و اخلاقی به تمام معنا رعایت شود.

وی ادامه داد: روابط عمومی‌ها در شناسایی استعدادهای درخشان و معرفی آنها به مسئولین نقش بسزایی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بر ضرورت هم افزایی و افزایش ارتباطات روابط عمومی سازمان‎های مختلف با یکدیگر تاکید کرد و گفت: این هم افزایی در راستای انتقال تجربیات مثمرثمر خواهد بود بنابراین با برگزاری جلساتی مشترک این مهم را تقویت کنید.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین به اهمیت خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی ها اشاره کرد و گفت: خلاقیت و نوآوری موجبات ارتقاء هر چه بیشتر سازمان را فراهم می‎آورد.

وی اضافه کرد: توجه تام و تمام به امور فرهنگی و اسلام داشته باشید و بر اساس سیاست‌های اسلامی حرکت کنید؛ روابط عمومی فعال تعیین کننده سمت و سو و جهت سازمان قضایی و پویایی آن خواهد بود.

جامعه روابط عمومی