در مراسمی مدیر کل جدید روابط عمومی استانداری خوزستان معرفی و از زحمات مدیرکل اسبق قدردانی شد.

در مراسمی مدیر کل جدید معرفی و از زحمات مدیرکل اسبق قدردانی شد.

به گزارش از  باشگاه جوان، آیین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیران رسانه‌ها در برگزار گردید.

علی حسین حسین ‌زاده، معاون سیاسی اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیران در ابتدا از زحمات شهاب رزمی، مدیرکل پیشین که در شرایط دشواری این مسئولیت را بر عهده گرفت تشکر کرد و بیان داشت: وی به خوبی توانست روابط میان و رسانه‌ها را ارتقا بخشد.

وی در ادامه تصریح کرد: سعید رضوانی، مدیرکل جدید را نیز از دوران دانشجویی می شناسم و با شناختی که از وی دارم، امیدوارم که بتوانند با نوآوری، کارهای جدیدی در انجام دهند.

حسین زاده بر بعنوان یک علم تاکید کرد و افزود: این به تجربه و نیاز دارد.

معاون سیاسی اجتماعی اذعان داشت: نقش سخنگوی یک را بر عهده دارد که در راستای مفهوم مهم پاسخگویی است و جامعه نیز بسیار نیازمند ایجاد بارقه‌های امید برای نسل فعلی و آینده است، تاریک ‌نمایی ها و مشکلات فراوان است، ولی ظرفیت‌ها نیز گسترده است و موظف هستیم که امیدواری ایجاد نماییم. ناامیدی عامل تخریب‌ گری برای جامعه دارد و ها باید امیدواری مبتنی بر واقعیت را در جامعه ترویج دهند.

این مقام مسئول، صداقت در گفتار را پشتوانه رفتاری ‌ها دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه نخستین خاکریز در مواجهه با جامعه است، صداقت اولویت رفتاری یک مدیر است؛ در نتیجه بارقه‌های امید باید با توجه به این اصل در جامعه ایجاد گردد.

 

 

علی حسین حسین زاده، پاسخگویی و ایجاد امید را مهم ترین وظیفه ها در این دوره عنوان کرد و افزود: با این وجود مسئولیت‌های دیگری نیز بر عهده است و برپایی جشن و موارد مشابه، کارهای روزمره‌ ای است که اگرچه لازم است، ولی کافی نیست؛ برپایی جشن، تنها وظیفه نیست و وظایف بزرگ‌ تری داریم که باید آن ها را دنبال کنیم. مشکلات و معضلات فراوانی وجود دارد، مانند مشکلات اقلیمی که می ‌طلبد در حوزه پاسخگویی فعال ‌تر عمل شود.

وی گفت: باید به دنبال نوآوری باشد و اهالی هنر و می توانند نوآوری را به ما ارائه دهند و باید با با افراد هنرمند و اهل فرهنگ، به دنبال اجرای کارهای نو باشیم.

جامعه روابط عمومی