رئیس‌جمهور آمریکا «هوپ هیکس» را به عنوان مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید منصوب کرد.   به نقل از هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، «هوپ هیکس» یکی از قدیمی ترین مشاوران خود را به عنوان سومین مدیر روابط عمومی کاخ سفید از آغاز ریاست جمهوری خود منصوب کرد. پیش از هیکس، آنتونی اسکاراموچی به […]

رئیس‌جمهور آمریکا «هوپ هیکس» را به عنوان مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید منصوب کرد.

 

به نقل از هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، «هوپ هیکس» یکی از قدیمی ترین مشاوران خود را به عنوان سومین مدیر روابط عمومی کاخ سفید از آغاز ریاست جمهوری خود منصوب کرد. پیش از هیکس، آنتونی اسکاراموچی به مدت ۱۰ روز عهده دار ریاست روابط عمومی کاخ سفید بود. نخستین مدیر روابط عمومی دولت ترامپ نیز شان اسپایسر، سخنگوی سابق کاخ سفید، بود. بدین ترتیب، هیکس سومین فردی است که ترامپ در طی ۸ ماه به عنوان مدیر روابط عمومی کاخ سفید منصوب می شود.

 

 

ترامپ ماه گذشته میلادی، پس از برکناری اسکاراموچی، هیکس را به عنوان سرپرست موقت روابط عمومی کاخ سفید منصوب کرد. این در حالی است که براساس گزارش ان بی سی نیوز، رئیس جمهور آمریکا در نهایت تصمیم گرفته است هیکس را به عنوان مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید معرفی کند. برخی از مقامات کاخ سفید نیز این خبر را تأیید کرده اند. شبکه تلویزیونی سی ان ان نیز در گزارشی فوری از انتصاب هیکس به عنوان مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید خبر داد.

 

هوپ هیکس پیش از بر عهده گرفتن این سمت خبرنگار صدای آمریکا و سخنگوی سابق ستاد انتخاباتی ترامپ در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا بود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

جامعه روابط عمومی