روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، موفق به کسب رتبه نخست عملکرد خبری و زیرپرتال از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. طی ارزیابی صورت گرفته از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سه ماهه نخست امسال، روابط عمومی […]

روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، موفق به کسب رتبه نخست عملکرد خبری و زیرپرتال از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

طی ارزیابی صورت گرفته از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سه ماهه نخست امسال، روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان روابط عمومی برتر این وزارتخانه معرفی شد.

 

طی آخرین ارزیابی انجام شده در بخش پرتال، استان گیلان به همراه استان های سمنان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی با کسب نمره ١٠٠ به عنوان برترین پرتال استانی شناخته شد.

 

 

همچنین پرتال اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان پربازدیدترین زیرپرتال استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناخته شد.

 

در بخش عملکرد خبری نیز استان گیلان با کسب نمره ٩۴ به عنوان روابط عمومی برتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شد.

 

شایان ذکر است که در سه ماهه نخست امسال ٢٩٩ خبر در پرتال اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منتشر شده است.

 

بنا بر این گزارش، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دوره های فصلی و سالانه به ارزیابی عملکرد روابط عمومی های ادارات تابعه این وزارتخانه در دو بخش پرتال و خبر می پردازد.

جامعه روابط عمومی