استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت : روابط عمومی دستگاه های دولتی با انتشار واقعیت ها از اقدامات انجام شده دولت در مسیر توسعه و آبادانی استان نظرافکار عمومی را به سمت خود جلب کنند.   علی اوسط هاشمی گفت : روابط عمومی ها اگر به رسالت خویش آگاهی داشته باشند دیگران نمی […]

 

 

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت : روابط عمومی دستگاه های دولتی با انتشار واقعیت ها از اقدامات انجام شده دولت در مسیر توسعه و آبادانی استان نظرافکار عمومی را به سمت خود جلب کنند.

 

علی اوسط هاشمی گفت : روابط عمومی ها اگر به رسالت خویش آگاهی داشته باشند دیگران نمی توانند به راحتی افکار عمومی را متوجه خود سازند.

 

وی بیان کرد: روابط عمومی ها برای جلب نظر افکار عمومی به سازمان متبوع خود باید فرا سیستمی عمل کنند. قانون. گریزی از ناحیه هر فردی رخ دهد مشکلات فراوانی را برای کشور به وجود می آورد بنابراین روابط عمومی ها باید به این موضوع توجه کافی داشته باشند.

 

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: میل مشارکت مردم در جامعه بسیار قوی است و نباید کسی مانع از مشارکت عمومی شود. جایگاه بخش خصوصی در تصمیم سازی در دستگاه های دولتی و اداره کشور را نیز باید تقویت کرد.

 

اوسط هاشمی افزود: روابط عمومی ها در جامعه باید از قدرت نقد پذیری بالایی برخوردار باشند. مشارکت عمومی و قدرت نقد در یک جامعه سبب اجرای عدالت می شود.

 

 

 

 

وی اظهارکرد: هر کس در مسیر تنویر افکار عمومی خلل ایجاد کند در حقیقت خدشه بر امنیت کشور وارد کرده است. مردم با تکیه بر آگاهی خودشان در تمام امور کشور تصمیم گیری می کنند و هر کس به پایداری نظام جمهوری اسلامی می اندیشد باید رای و نظر مردم را قدرت برتر بداند.

 

استاندار در ادامه با اشاره به سرمایه گذاری در استان سیستان و بلوچستان گفت: ۹۴۰ میلیون دلار در بندر چابهار در حال سرمایه گذاری است که ۸۵ درصد آن تا کنون جذب شده است.

 

وی افزود: ۱۸ هزار میلیارد ریال در جریان سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر نیرو به سیستان و بلوچستان برای اجرای طرح های آب و برق استان اختصاص پیدا کرد. سیستان و بلوچستان سومین استان کشور از لحاظ میزان جذب سرمایه گذاری خارجی است.

 

همچنین معاون روابط عمومی و تشریفات حوزه استانداری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: به برکت نگاه دولت تدبیر و امید هم اینک ۶۶ کانال خبری در حوزه دستگاههای اجرایی و فرمانداری ها در سطح استان به منظور اطلاع رسانی خدمات دولت مشغول به فعالیت هستند.

 

لیلی بنی اسدی با بیان اینکه روابط عمومی ها نقش بسیار مهمی در توسعه و معرفی سیستان و بلوچستان دارند، اظهار داشت: از نیمه دوم سال ۹۵ تا کنون پنج نشست شورای روابط عمومی ها از سوی استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شده است.

 

وی ادامه داد: همچنین تاکنون سه دوره تخصصی ویژه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در سیستان و بلوچستان تشکیل شده است.

 

منبع: خبرگزاری برنا

جامعه روابط عمومی