این کنفرانس توسط پایگاه اطلاع رسانی پرستار و پرستاری و دیگر مراکز فعال پرستاری برگزار می‌شود.

پایگاه اطلاع رسانی پرستاری اعلام کرد:‌ چهارمین کنفرانس آنلاین پرستاری کشور فردا - پنج شنبه - تحت عنوان " روز پرستار ۸۶" برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه خوزستان محورهای این جشنواره عبارت از فعالیت ها و برنامه های روز پرستار ۸۶ ، پرستار و هویت پرستاری در رسانه، پرستاری و حرفه‌ای گری، ارتقای وضعیت پرستاری در رسانه و اینترنت و پر کردن خلاء علمی و آموزشی در اینترنت سال ۸۶ ، هر پرستار یک ایمیل ، هر پرستار یک وبلاگ، راه اندازی خبرگزاری پرستاری ایران است.

این کنفرانس توسط پایگاه اطلاع رسانی پرستار و پرستاری و دیگر مراکز فعال پرستاری برگزار می‌شود. همچنین از کلیه دفاتر پرستاری استانها و بیمارستانها درخواست می‌گردد یک نماینده جهت شرکت در این کنفرانس و تشریح فعالیتها و عملکرد روز پرستار سال جاری معرفی کنند. این کنفرانس ساعت ۲۱ فردا در اینترنت و در نرم افزار پیغام رسان ( مسینجر ) برگزار می‌شود.

داوطلبان می‌توانند در ساعت و تاریخ پیش گفته از طریق پست الکترونیکی شده و ایمیل Irannursing@gmail.com را به لیست خود اضافه نموده و در نرم افزار مربوطه آنلاین باشند تا از آنها جهت شرکت در این کنفرانس دعوت به عمل آید.

مدیران و همکاران پرستاری که مایل به سخنرانی در این کنفرانس هستند باید متن سخنرانی یا مقاله خود را در یک فایل تا امروز به ایمیل فوق ارسال کنند.

جامعه روابط عمومی