استاندار یزد در نشست آموزشی روابط عمومی‌های استان گفت: شایسته است روابط عمومی‌ها با انعکاس و انتشار درست و شفاف دستاوردهای دولت، امید را در جامعه تقویت کنند و شادابی را در بین مردم رواج دهند. به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، سیدمحمد میرمحمدی در نشست فصلی و آموزشی روابط عمومی های استان، با بیان […]

استاندار یزد در نشست آموزشی روابط عمومی‌های استان گفت: شایسته است روابط عمومی‌ها با انعکاس و انتشار درست و شفاف دستاوردهای دولت، امید را در جامعه تقویت کنند و شادابی را در بین مردم رواج دهند.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، سیدمحمد میرمحمدی در نشست فصلی و آموزشی روابط عمومی های استان، با بیان اینکه در استان یزد یک گروه مشورتی بسیار مؤثر در حوزه روابط عمومی تشکیل شده است، گفت: برخی از افراد، در رابطه با عملکرد دولت ضعف روابط عمومی ها را مطرح می کنند و اینکه دولت تدبیر و امید نتوانسته آنگونه که به مردم خدمات ارائه کرده است آنها را شفاف و درست به اطلاع مردم برساند.

 

وی ادامه داد: شایسته است روابط عمومی ها با انعکاس و انتشار درست، شفاف و به موقع دستاوردهای دولت، امید را در جامعه تقویت کنند و شادابی و نشاط را در بین مردم رواج دهند.
استاندار یزد افزود: باید مثبت نگری و گرایش های مثبت را در جامعه گسترش داد و در این صورت است که جامعه ای سالم و پویا خواهیم داشت و منفی گرایی که از سوی برخی رسانه ها و گروهها مطرح می شود، جامعه را به عقب می‌برد و شایسته ملت ایران نیست.
میرمحمدی اظهارکرد: روابط عمومی ها باید انتقادها را به خوبی و درستی رصد کنند و پاسخ نقدها را به صورت شفاف و منطقی به اطلاع مردم و رسانه ها برسانند.
عالی ترین مقام اجرایی استان خاطرنشان کرد: لحظه به لحظه باید به مردم پاسخگو باشیم، با پاسخهای مؤثر آگاهی مردم را نسبت به مسائل مختلف افزایش دهیم و امانت دار شایسته ای برای ملت ایران باشیم.
وی با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مسئولان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان باید همه جناحها و گروهها را به اصطلاح با یک چشم نگاه کنند و همه افراد برای آنها محترم باشد.
استاندار یزد بیان کرد: در جریان انتخابات حرف و حدیث ها فراوان است و روابط عمومی ها باید در این فضا تبیین کننده و روشنگر باشند و بدون گرایش به گروه یا جناح مشخصی بستر مشارکت حداکثری و حضور باشکوه مردم در انتخابات را فراهم کنند.

جامعه روابط عمومی