نخستین جشنواره بورس و رسانه در آستانه ۵۰ سالگی بازار سرمایه کشور در مردادماه امسال، همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره “بورس و رسانه” در آستانه ۵۰ سالگی بازار سرمایه کشور در مردادماه امسال، همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار از برگزاری نخستین جشنواره “بورس و رسانه” در آستانه ۵۰ سالگی بازار سرمایه کشور خبر داد و گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای افزایش سطح همکاری با رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری و همچنین قدردانی از تلاش و همت فعالان عرصه رسانه، نخستین جشنواره رسانه‌های فعال حوزه بازار سرمایه را همزمان با روز خبرنگار برگزار می کند.

 

یاسر فلاح در خصوص اهداف این جشنواره اظهار داشت: تقویت زمینه ‌های اطلاع‌رسانی با محور افزایش سواد مالی جامعه، ارتقاء فرهنگ سرمایه‌گذاری بر پایه ارزشهای اسلامی – ایرانی، تجلیل از نقش خبرنگاران در نقادی و هم‌افزایی حوزه‌های مالی و سرمایه‌ای، افزایش نقش رسانه‌ها در جامعه پذیری شهروندان در عرصه‌های گوناگون مالی و سرمایه‌ای و همچنین ارتقای سواد مالی جامعه و فرهنگ‌سازی در زمینه بازار سرمایه از مهمترین اهداف نخستین جشنواره “بورس و رسانه” است.

 

 

به گفته وی؛ آثار قابل ارائه در این جشنواره متشکل از بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال شامل روزنامه‌ها، نشریات ادواری، خبرگزاری‌ها و سایت های خبری – تحلیلی و همچنین بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری شامل برنامه های رادیویی و سیما است.

 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس با تاکید بر اینکه شرکت همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای کشور در این جشنواره آزاد است عنوان کرد: به بهترین آثار رسانه‌ای با موضوع «اقتصاد مقاومتی» جایزه ویژه جشنواره اهدا خواهد شد.

 

مشاور رییس سازمان بورس شرایط شرکت در این رویداد مهم بازار سرمایه و مقررات آن را برشمرد و اظهار داشت: آثار ارسالی باید به بازار سرمایه و سایر مولفه‌های اثرگذار به این حوزه مرتبط باشند.

 

وی اضافه کرد: آثاری می‌توانند در جشنواره شرکت کنند که از تاریخ اول فروردین ۹۵ تا ۳۱ تیرماه ۹۶ تولید و از طریق یکی از رسانه ‌های کشور (مطبوعات، خبرگزاری‌ ها، پایگاه های اطلاع ‌رسانی، صدا و سیما و … ) منتشر شده باشند.

 

علاقمندان می توانند به آدرس دبیرخانه جشنواره تهران، خیابان حافظ، نرسیده به جمهوری، بن‌بست ازهری، پلاک ۱۰، شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس مراجعه و یا با پست الکترونیکی festivalpress@sidsco.ir مکاتبه کنند. همچنین شماره تلگرام ۰۹۱۹۵۹۸۱۹۱۰ در دسترس مخاطبان و تلفن ۶۴۰۸۳۳۰۸ پاسخگوی فعالین رسانه ای حوزه بازار سرمایه است.

 

جامعه روابط عمومی