معاون مدیرعامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات: بخش فناوری بانک ملت این بانک را به پیشروترین بانک در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات نوین بانکی تبدیل کرد

همزمان با آغاز به کار بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات گفت: بخش فناوری بانک ملت این بانک را به پیشروترین بانک در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات نوین بانکی تبدیل کرد.

به گزارش جامعه روابط عمومی و به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مرتضی نجف درباره فعالیت های بانک ملت در حوزه فناوری اطلاعات اظهارکرد: امروزه کسب و کار و فناوری اطلاعات از یکدیگر غیرقابل تفکیک اند و در بانک ملت شاهد هستیم با بهره گیری از فناوری های اطلاعاتی، در بخش های مراجعه به شعب، هزینه ی مشتریان، تردد آن ها و خسارت های زیست محیطی کاهش داشته است.

وی تأسیس شرکت های قدرتمند در حوزه فناوری اطلاعات را ناشی از آینده نگری این بانک توصیف کرد و اظهار داشت شرکت هایی مانند بهسازان ملت و به پرداخت ملت هم اکنون در خارج از مرزها شناخته شده اند و صادرات نرم افزار و راهکارهای بانکی به کشورهای همسایه از برنامه های آتی و قابل اجرای بانک در آینده است.

معاون مدیرعامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات از راه اندازی بخشی از نسخه جدید سامانه بانکداری متمرکز (Core 2) تا پایان شهریور ماه و آمادگی این بانک برای ارائه این محصول به سایر بانکهای داخل کشور خبر داد.

نجف همچنین درباره تداوم نقش بانک ملت در جایگاه های سوخت نیز گفت: بانک ملت آمادگی دارد تا سیستم های جدید که در نمایشگاه الکامپ نیز رونمایی شده است را نصب و بهره برداری کند و این تصمیم را به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی واگذار کرده ایم.

وی با تاکید بر وجود روابط سازنده میان بانک ملت و شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران عنوان کرد: بانک ملت سرمایه گذاری ویژه ای در حوزه پرداخت بهای سوخت انجام داده است و امروزه شاهد جلوگیری از قاچاق گازوئیل با کمک سامانه های منصوب بانک ملت در جایگاه های هستیم.

معاون مدیرعامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات حال تاکید کرد: از فضای رقابتی در حوزه پرداخت بهای سوخت استقبال می کنیم و ما نیز همزمان به توسعه امکانات و برآورده کردن نیاز هموطنان در این حوزه ادامه می دهیم.

جامعه روابط عمومی