آیین گرامیداشت روز ملی روابط عمومی ، چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت و در آستانه ۲۷ اردیبهشت ماه (روز ملی روابط عمومی) در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی به نقل از کمیته ارتباطات “خانه روابط عمومی”، هوشمند سفیدی سخنگو و دبیرکل هیات موسس “خانه روابط عمومی ایران” با اعلام این موضوع اظهار داشت: آیین گرامیداشت روز ملی روابط عمومی ، چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت و در آستانه ۲۷ اردیبهشت ماه (روز ملی روابط عمومی) در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس و با حضور مقامات کشوری و دست اندرکاران روابط عمومی برگزار خواهد شد.

وی افزود: قرائت بیانیه خانه روابط عمومی ایران به مناسبت “روز روابط عمومی” مشتمل بر تبیین چالشها و راهکارهای برون رفت آن از این حرفه در ایران، سخنرانی چند تن از مسئولان کشوری، تقدیر از ستارگان روابط عمومی ایران در سال ۱۳۹۶ و رونمایی از سایت خانه روابط عمومی ایران، ازجمله مهمترین برنامه های گرامیداشت”روز ملی روابط عمومی” خواهد بود.
سفیدی با اشاره به اینکه “روز روابط عمومی”، بهترین و مغتنم ترین فرصت برای طرح خواسته ها وانتظارات جامعه روابط عمومی است گفت: ما در این روز بر این نکته تأکید می کنیم که عدم تقویت روابط عمومی ها، عامل مهم ضعف سامان بخشی افکارعمومی و عدم اطلاع رسانی مناسب دولت به مردم است.

وی با اشاره با سخنان اخیر رییس جمهوری خطاب به مدیران که نباید روزه سکوت بگیرند و باید اقدامات و برنامه هایشان را بازگو و با افکارعمومی و مردم درمیان گذارند گفت: این مهم که نقش موثری در تقویت ارتباط بین مسئولین و مردم خواهد داشت با داشتن روابط عمومی هایی مقتدر وکاردان محقق خواهد شد و ما مراتب تقدیر خود را از این بابت از رئیس جمهور اعلام می داریم.

سخنگوی خانه روابط عمومی خاطر نشان ساخت: ما از رئیس جمهور محترم، درخواست کرده ایم با حضور در مراسم گرامیداشت “روز ملی روابط عمومی”، خواسته ها و انتظارات این صنف فرهیخته و تأثیرگذار در حوزه افکارعمومی را بشنوند و برای تأمین آنها، مجموعه دولت را به اهتمام بیشتر و تلاش بایسته و شایسته وا دارند.

جامعه روابط عمومی