با اعلام بهنام تقی‌پور، دبیر اجرایی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، بررسی اولیه مقالات سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به پایان رسید. بهنام تقی‌پور، دبیر اجرایی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک اعلام کرد: با پایان مهلت ارسال مقاله به سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، ۴۵ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال و مورد بررسی اولیه اعضای کمیته علمی قرار […]

با اعلام بهنام تقی‌پور، دبیر اجرایی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، بررسی اولیه مقالات سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به پایان رسید.

بهنام تقی‌پور، دبیر اجرایی سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک اعلام کرد: با پایان مهلت ارسال مقاله به سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، ۴۵ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال و مورد بررسی اولیه اعضای کمیته علمی قرار گرفت.

وی ادامه داد: اعضای کمیته علمی پس از بررسی و حذف تعدادی از مقالات به دلایل مختلف از جمله منطبق نمودن با محورهای همایش، ۱۴ مقاله را به‌منظور بررسی بیشتر جهت ارایه در سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک انتخاب کردند.

 

 

 

دبیر اجرایی همایش روابط‌عمومی الکترونیک در پایان با اعلام اینکه لیست نهایی این مقالات پس از بررسی نهایی به زودی اعلام خواهد شد، گفت: پیش‌بینی می‌شود حداکثر ده ارایه در قالب مقاله و یک پنل تخصصی به منظور بحث و تبادل نظر مابین شرکت‌کنندگان و بررسی آخرین موضوعات روز در حوزه روابط‌عمومی در این همایش برگزار شود.

سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع اصلی روابط‌عمومی شبکه‌ای و هفتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت با موضوع روابط‌عمومی و شهرت، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهند شد.

علاقمندان می‌تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های هفته روابط‌عمومی و همایش‌های اعلام شده با مراجعه به سایت www.prconference.ir و یا تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۰۷۴۵۳ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

جامعه روابط عمومی