سینما همواره الهام بخش بوده و بعض اوقات در برخی فیلم ها شاهد داستان هایی غنی و پرمفهوم هستند که میتوان به جرات گفت تاثیر بسیاری در زندگی میگذارند

سینما همواره الهام بخش بوده و بعض اوقات در برخی فیلم ها شاهد داستان هایی غنی و پرمفهوم هستند که میتوان به جرات گفت تاثیر بسیاری در زندگی میگذارند.

 

جامعه روابط عمومی؛ برای اینکه موفق تبدیل شوید باید مسیری پر از دشواری طی کنید. برای اینکه بر مشکلاتتان پیروز شوید باید سعی کنید بالایی داشته باشید و دائما از اشتباهات خود برای پیشرفت درس بگیرید. درس گرفتن از اشتباهات دیگران در زمینه کمک میکند دیگر آن ها را تکرار نکنید . دیدن فیلم ها یکی از راه های درس عبرت گرفتن از خطاهای دیگران است و کمک میکند از آن ها دوری کنیم. در زمان استراحت فیلم هایی که در دنباله نام میبریم را ببینید.

 

فارست گامپ
فارسپ گامپ ساخته رابرت زمه کیس نشان دهنده این است که انسان تحت هر شرایطی میتواند به برسد، فقط باید در زمان مناسب تصمیم درست بگیرد. برای رسیدن به هدفتان فقط لزوما نیاز نیست نابغه باشید فقط باید به هدف خود ایمان داشته باشید و از فرصت های موجود درست استفاده کنید. چیزهایی که برایتان خوب است را درست ببینید و سرنوشتتان را تعریف کنید. به دیگران اجازه ندهید در سرنوشت شما دخالت کنند.

 

شبکه اجتماعی
این فیلم ۲۰۱۰ و ساخته دیوید فینچر است که درباره بوجود آمدن است. این فیلم می آموزد باید بتواند تبدیل به چیزی شود که برای افراد ارزش خلق کند. به یاد داشته باشید هرکس میتواند شما را در ذهنش داشته باشد ولی هرکس نمیتواند آن را به یک دارای ارزش تبدیل کند. توجه کنید تنها برای فایده چندانی ندارد. لازم است که بتوانید را حداقل به یک قابل اعتماد تبدیل کنید. نکته دیگری که در این فیلم دیده میشود دوستی است و نشان میدهد دوستی گرانبهسات و نباید در آن خیانت کرد.

 

استارت‌آپ دات کام
انتظار نکشید تا کامل شود و بعد آن را عرضه کنید. یک نسبتا با دوام بسازید و بعد از آن با بازخوردهایی که در از میگیرید آن را کامل کنید.از قابلیت هایی که به آن نیاز است شروع کنید و بعد آن اگر موارد دیگری خواست به آن بیفزایید. همینطور سعی کنید هزینه هایتان را کنید، بیاموزید در درست بودجه خود را تعیین کنید.

 

فیلم سرآشپز
این امکان وجود دارد که زندگی شما متحول شود، اگر همیشه دنبال علاقه خود بروید. از شکست نا امید نشوید و درس بگیرید. همواره به دنبال رویاهایتان بروید.همینطور توانایی ها را نادیده نگیرید و برای نشان دادن از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.درس دیگری که از این فیلم میگیریم انتخاب درست شریک در است. او باید شخص قابل اعتمادی باشد و دائما دنبال ایجاد باشد. از همه مهمتر باید هدف مشترکی در راه خود داشته باشید.

 

سینما همواره به عنوان جادویی الهام بخش بوده و هست ، بخصوص در دهه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته ، در برخی فیلم ها ما شاهد داستان هایی غنی و پرمفهوم هستیم که میتواند چه در چه در زندگی روزمره راهنمای ما باشد.

جامعه روابط عمومی